O nás

Centrum zahrad Hradec Králové

Centrum zahrad Hradec Králové

O nás

Zahradní centrum Hradec Králové bylo založeno v květnu 2016. Svým klientům nabízíme mimo řady produktů, také služby související s poradenstvím či realizací zahrad. Na základě našich zkušeností vám nabízíme pouze kvalitní a ověřený sortiment, sestávající se z mnoha druhů zahradního materiálu, rostlin, či nářadí na zahradu.

Nejsme zahradnictví jak ho znáte

Naše zahradní centrum není klasickým zahradnictvím, jak ho znáte. Návštěvníci našeho Centra zahrad Hradec Králové se mohou těšit na řadu referenčních prvků z realizace nejenom z naší činnosti (např. koupací jezírka, kompletní realizace zahrad, péče o zahradu a mnoho dalšího), ale také z realizací našich partnerů:


ckp

  • kované ploty a vjezdové brány
  • ploty z tahokovu
  • ploty a brány na klíč
  • pohony pro brány


ckp

  • zavlažovací systémy
1

Potřebujete od nás poradit?

S údržbou zahrad a realizacemi zahrad máme zkušenosti a velmi rádi vám poskytneme radu. Nevíte, jak zasadit nebo se starat o nové rostliny. Nevíte jak zazimovat zahradu? Potřebujete od nás návrh zahrady? Přijdťe nás navštívit a rádi vám pomůžeme.

2

Potřebujete zahradní nářadí?

Za roky strávené v tomto oboru jsme již zlomili několik násad, ztupili mnoho zahradních nůžek a vyzkoušeli spoustu značek nářadí a pomůcek. Vám chceme nabídnout jen to kvalitní a námi prověřené!

3

Potřebujete zahradní dekoraci nebo hledáte nápady do zahrady?

Ať nás navštívíte z jakéhokoli důvodu, jsme si jisti, že naleznete, co hledáte. V našem zahradním centru vám nabízíme jak zahradní dekorace, tak prezentaci našich realizací. Nechte se inspirovat!